Viking Tech AR06BTBV4R99 Rezystory Chip 4.99 Ω SMD 1206 0.25 W 0.1 % 10 ppm 1 szt.
Conrad Electronic
Viking Tech AR06BTBV4R99 Rezystory Chip 4.99 Ω SMD 1206 0.25 W 0.1 % 10 ppm 1 szt. RSS 1.24 1.24 1.01 + VAT
MPN:
AR06BTBV4R99
Kod:
Producent:
Viking Tech
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-5% (10.04.2025)