Viking Tech AR06BTCV3323 Rezystory Chip 332 kΩ SMD 1206 0.25 W 0.1 % 25 ppm 1 szt.
- MPN:
- AR06BTCV3323
- Zmiana ceny:
- -6% (10.04.2025)