Viking Tech AR06BTCV1402 Rezystory Chip 14 kΩ SMD 1206 0.25 W 0.1 % 25 ppm 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
0.45
0.37 + VAT
- MPN:
- AR06BTCV1402
- Kod:
- Producent:
- Viking Tech
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -6% (10.04.2025)