Viking Tech AR05BTCW7873 Rezystory Chip 787 kΩ SMD 0805 0.125 W 0.1 % 25 ppm 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
0.28
0.23 + VAT
- MPN:
- AR05BTCW7873
- Zmiana ceny:
- -7% (10.04.2025)