Viking Tech AR05BTCW2431 Rezystory Chip 2.43 kΩ SMD 0805 0.125 W 0.1 % 25 ppm 1 szt.
Conrad Electronic
Viking Tech AR05BTCW2431 Rezystory Chip 2.43 kΩ SMD 0805 0.125 W 0.1 % 25 ppm 1 szt. RSS 0.28 0.28 0.23 + VAT
MPN:
AR05BTCW2431
Kod:
Producent:
Viking Tech
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-7% (10.04.2025)