Viking Tech AR03BTBX4870 Rezystory Chip 487 Ω SMD 0603 0.1 W 0.1 % 10 ppm 1 szt.
Conrad Electronic
Viking Tech AR03BTBX4870 Rezystory Chip 487 Ω SMD 0603 0.1 W 0.1 % 10 ppm 1 szt. RSS 0.73 0.73 0.59 + VAT
MPN:
AR03BTBX4870
Kod:
Producent:
Viking Tech
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (10.04.2025)