Viking Tech AR03BTCX8R45 Rezystory Chip 8.45 Ω SMD 0603 0.1 W 0.1 % 25 ppm 1 szt.
Conrad Electronic
Viking Tech AR03BTCX8R45 Rezystory Chip 8.45 Ω SMD 0603 0.1 W 0.1 % 25 ppm 1 szt. RSS 0.23 0.23 0.19 + VAT
MPN:
AR03BTCX8R45
Viking Tech
GTIN-13:
Zmiana ceny:
-4.17% (10.04.2025)