Viking Tech AR02BTC3602 Rezystory Chip 36 kΩ SMD 0402 0.063 W 0.1 % 25 ppm 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
0.17
0.14 + VAT
- MPN:
- AR02BTC3602
- Viking Tech
- GTIN-13:
- Zmiana ceny:
- -6% (10.04.2025)