Viking Tech AR02BTC4221 Rezystory Chip 4.22 kΩ SMD 0402 0.063 W 0.1 % 25 ppm 1 szt.
Conrad Electronic
Viking Tech AR02BTC4221 Rezystory Chip 4.22 kΩ SMD 0402 0.063 W 0.1 % 25 ppm 1 szt. RSS 0.17 0.17 0.14 + VAT
MPN:
AR02BTC4221
Viking Tech
GTIN-13:
Zmiana ceny:
-6% (10.04.2025)