Viking Tech AR02BTC2370 Rezystory Chip 237 Ω SMD 0402 0.063 W 0.1 % 25 ppm 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
0.17
0.14 + VAT
- MPN:
- AR02BTC2370
- Zmiana ceny:
- -6% (10.04.2025)