Viking Tech AR03BTCX4302 Rezystory Chip 43 kΩ SMD 0603 0.1 W 0.1 % 25 ppm 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
0.23
0.19 + VAT
- MPN:
- AR03BTCX4302
- Zmiana ceny:
- -4.17% (10.04.2025)