Viking Tech AR06BTCV4R99 Rezystory Chip 4.99 Ω SMD 1206 0.25 W 0.1 % 25 ppm 1 szt.
Conrad Electronic
Viking Tech AR06BTCV4R99 Rezystory Chip 4.99 Ω SMD 1206 0.25 W 0.1 % 25 ppm 1 szt. RSS 0.45 0.45 0.37 + VAT
MPN:
AR06BTCV4R99
Zmiana ceny:
-6% (10.04.2025)