Viking Tech CSRV0204FTDG2433 Rezystor metalizowany 243 kΩ SMD 0204 0.4 W 1 % 50 ppm 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
0.17
0.14 + VAT
- MPN:
- CSRV0204FTDG2433
- Kod:
- Producent:
- Viking Tech
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -6% (31.05.2025)