Viking Tech CSRV0204FTDG9531 Rezystor metalizowany 9.53 kΩ SMD 0204 0.4 W 1 % 50 ppm 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
0.17
0.14 + VAT
- MPN:
- CSRV0204FTDG9531
- Zmiana ceny:
- -6% (31.05.2025)