XLC-60-24-DA2S
Wekton
XLC-60-24-DA2S RSS 132.84 132.84 108.00 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
XLC-60-24-DA2S
Zmiana ceny:
-1.1% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
134.32
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
LED-SPS 60W 24V 2,5A Dali-2 CV