Panasonic 2R5TPE470MF Kondensator tantalowy SMD 470 µF 2.5 V 20 % (D x S) 3.5 mm x 2.8 mm 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
7.80
6.34 + VAT
- MPN:
- 2R5TPE470MF
- Kod:
- Producent:
- PANASONIC
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -10% (17.04.2026)