Dławik Bourns SRR6038-100Y 10 µH 2 A 1 szt.
Conrad Electronic
Dławik sieciowy, SRR6038-100Y, BOURNS Właściwości * Ekranowany SMD * Wysokość maks. 4 mm * Zgodny z RoHS Zastosowania * Wejście/wyjście przetwornic DC/DC * Przenośne urządzenia komunikacyjne * Kamery wideo * Telewizory LCD