Dławik Bourns DR331-513AE 51 µH 500 mA 1 szt.
Conrad Electronic
Dławik Bourns DR331-513AE 51 µH 500 mA 1 szt. RSS 4.72 4.72 3.84 + VAT
MPN:
DR331-513AE
Kod:
Producent:
BOURNS
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+18% (17.04.2026)
Poprzednia cena:
4.00
Dławik SMD, DR331-513AE, BOURNS Właściwości * Uzwojenia bifilarne lub sektorowe * Szeroki zakres częstotliwości powyżej 1000 MHz * Rdzeń ferrytowy * Zgodność z RoHS Zastosowania * Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych w danych * Linie sygnałowe, np. magistrala CAN