Bourns CR0603-FX-2403ELF Rezystor grubowarstwowy 240 kΩ SMD 0603 0.1 W 1 % 100 ppm/K 1 szt.
Conrad Electronic
Bourns CR0603-FX-2403ELF Rezystor grubowarstwowy 240 kΩ SMD 0603 0.1 W 1 % 100 ppm/K 1 szt. RSS 0.04 0.04 0.03 + VAT
MPN:
CR0603-FX-2403ELF
Kod:
Producent:
BOURNS
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+100% (17.04.2026)