Bourns 3313J-1-203E Trymer cermet 0.12500 W 20 kΩ 220 ° 250 ° 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
11.63
9.46 + VAT
- MPN:
- 3313J-1-203E
- Kod:
- Producent:
- BOURNS
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +4.77% (17.04.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla trymer
Potencjometr do przycinania cermetalu SMD typu Bourns 3313. Na 1 obrót (elektryczny/mechaniczny 220°/250°); Obciążalność przy +70°C: 0,125 W (0 przy +125°C), napięcie robocze: maks. 200 V, zakres temperatur pracy: -55 do +125°C, tolerancja: ±20%, współczynnik temperaturowy: ±100 (±150 przy 100 omach). Typ: 20 tys