Bourns 3296Z-1-102LF Trymer cermet liniowa 0.5 W 1 kΩ 9 ° 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
9.84
8.00 + VAT
- MPN:
- 3296Z-1-102LF
- Zmiana ceny:
- -28% (17.04.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla trymer
Potencjometr do przycinania cermetalu Bourns 3296. Przez 25 tur; Obciążalność: 0,5 W przy +70°C (0 przy +125°C), napięcie robocze: maks. 300 V, zakres temperatur: -55 do +150°C, tolerancja: ±10%, współczynnik temperaturowy: ±100. Stojak z regulacją boczną i przesuniętym układem styków Typ 3296Z. Typ: 1K0