Bourns 3296Y-1-204LF Trymer cermet liniowa 0.5 W 200 kΩ 9 ° 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
14.33
11.65 + VAT
- MPN:
- 3296Y-1-204LF
- Zmiana ceny:
- +4.67% (17.04.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla trymer
Potencjometr do przycinania cermetalu Bourns 3296. Przez 25 tur; Obciążalność: 0,5 W przy +70°C (0 przy +125°C), napięcie robocze: maks. 300 V, zakres temperatur: -55 do +150°C, tolerancja: ±10%, współczynnik temperaturowy: ±100. Stojące z regulacją od góry i przesuniętym układem styków Typ 3296Y. Typ: 200 tys