Bourns 3296P-1-203LF Trymer cermet liniowa 0.5 W 20 kΩ 9 ° 1 szt.
Conrad Electronic
RSS
6.68
5.43 + VAT
- MPN:
- 3296P-1-203LF
- Kod:
- Producent:
- BOURNS
- GTIN-13:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -51% (17.04.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla trymer
Potencjometr do przycinania cermetalu Bourns 3296. Przez 25 tur; Obciążalność: 0,5 W przy +70°C (0 przy +125°C), napięcie robocze: maks. 300 V, zakres temperatur: -55 do +150°C, tolerancja: ±10%, współczynnik temperaturowy: ±100. Leżące z regulacją boczną i przesuniętym układem styków, typ 3296P. Typ: 20 tys