Bourns 3266X-1-203LF Trymer cermet liniowa 0.25 W 20 kΩ 4320 ° 1 szt.
Conrad Electronic
Potencjometr do przycinania Cermetu, 3266X-1-203LF, Potencjometr do przycinania Cermetu Bourns, 20 kΩ, 0,25 W Funkcje * Wieloobrotowy / Cermetal / Przemysłowy / Uszczelniony * Dystanse umożliwiają dokładne mycie PCB * Dostępne opakowania na taśmy i cewki