Bourns 3266W-1-105LF Trymer cermet liniowa 0.25 W 1 MΩ 4320 ° 1 szt.
Conrad Electronic
Bourns 3266W-1-105LF Trymer cermet liniowa 0.25 W 1 MΩ 4320 ° 1 szt. RSS 10.36 10.36 8.42 + VAT
MPN:
3266W-1-105LF
Kod:
Producent:
BOURNS
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-34% (17.04.2026)
Poprzednia cena:
15.75
Potencjometr do przycinania Cermetu, 3266W-1-105LF, Potencjometr do przycinania Cermetu Bourns, 1MΩ, 0,25W Funkcje * Wieloobrotowy / Cermetal / Przemysłowy / Uszczelniony * Dystanse umożliwiają dokładne mycie PCB * Dostępne opakowania na taśmy i cewki