Bourns 3224W-1-101E Trymer cermet liniowa 0.25 W 100 Ω 4320 ° 1 szt.
Conrad Electronic
Bourns 3224W-1-101E Trymer cermet liniowa 0.25 W 100 Ω 4320 ° 1 szt. RSS 16.10 16.10 13.09 + VAT
MPN:
3224W-1-101E
Kod:
Producent:
BOURNS
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-16% (17.04.2026)
Poprzednia cena:
19.07
Potencjometr do przycinania cermetalu SMD, 3224W-1-101E, Potencjometr do przycinania cermetalu SMD Bourns, 100 Ω, 0,25 W Właściwości * Montaż powierzchniowy 4 mm kwadratowy / Cermetal wieloobrotowy / Przemysłowy / Uszczelniony * Uszczelniony, odporny na mycie płyty * Centrowanie typu „pick-and-place”, z ustawienie spłukiwania