Bourns 3223W-1-104E Trymer cermet liniowa 0.12500 W 100 kΩ 3960 ° 1 szt.
Conrad Electronic
Bourns 3223W-1-104E Trymer cermet liniowa 0.12500 W 100 kΩ 3960 ° 1 szt. RSS 16.58 16.58 13.48 + VAT
MPN:
3223W-1-104E
Kod:
Producent:
BOURNS
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-28% (17.04.2026)
Poprzednia cena:
22.92
Potencjometr do przycinania cermetalu SMD typu Bourns 3223W. Przez 11 tur; Konstrukcja: pionowa, ustawienie: górne, standardowe 3,0 mm, zgodnie z EIA, EIAJ, IPC, VECI, obciążalność przy 70°C: 0,125 W (0 W przy 150°C), napięcie robocze: maks. 200 V, zakres temperatur : – 65 do +150°C, tolerancja: ±20%, współczynnik temperaturowy: ±100. Typ: 100 tys