Z FKCT 2.5/10-ST-5.08 BD:A-J Z FKCT 2.5/10-ST-5.08 BD:A-J
Micros
Z FKCT 2.5/10-ST-5.08 BD:A-J Z FKCT 2.5/10-ST-5.08 BD:A-J RSS 13.68 13.68 11.12 + VAT
Kod:
505697
Producent:
Phoenix
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.15% (29.04.2026)
Poprzednia cena:
Conn Terminal Block F 10 POS 5.08mm Push-In Spring ST Cable Mount 12A Cardboard