P S20E-24B-1CS P S20E-24B-1CS
Micros
RSS
6.89
5.60 + VAT
- Kod:
- Producent:
- SHORI
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -10% (11.09.2025)
- Poprzednia cena:
- 7.69
20A; 24VDC; SPDT; 0,4W; 12,7x15,7x29mm styki Ag; PCB