Semiconductor protective fuse 22 x 58 mm, 50 A, gR, 250 V (DC), 690 V (AC), 3NC2250-0MK
Bürklin Elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
3NC2250-0MK
Kod:
80P6793
Producent:
SIEMENS
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.92% (08.01.2026)