WA B72510T0250K062 WA B72510T0250K062
Micros
WA B72510T0250K062 WA B72510T0250K062 RSS 0.34 0.34 0.28 + VAT
Kod:
501090
Producent:
TDK
Zmiana ceny:
+6% (26.03.2026)
Poprzednia cena:
0.32
Napięcie warystora: 39V; 25VAC; 31VDC; SMD; 0805; 80A; 300mJ; 250pF; 5mW; temperatura pracy: -55°C~150°C