KE EEUFR1V271L KE EEUFR1V271L
Micros
KE EEUFR1V271L KE EEUFR1V271L RSS 1.10 1.10 0.89 + VAT
Kod:
497035
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+90% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
0.58
270uF 35V 20% (8 X 15mm) Radial 3.5mm 1240mA 8000h 105C Bulk