KE EEUEB1H100SH KE EEUEB1H100SH
Micros
KE EEUEB1H100SH KE EEUEB1H100SH RSS 0.52 0.52 0.42 + VAT
Kod:
495764
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-7% (13.04.2026)
Poprzednia cena:
0.56
10uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 2.5mm 27mA 5000h 105C Automotive Ammo