KHS EEHZA1J820P KHS EEHZA1J820P
Micros
KHS EEHZA1J820P KHS EEHZA1J820P RSS 3.10 3.10 2.52 + VAT
Kod:
495290
Zmiana ceny:
-0.96% (13.04.2026)
Poprzednia cena:
3.13
82uF 63VDC 20% (10 X 10.2mm) SMD 0.03 Ohm 1800mA 10000h 105C Automotive