KES EEEFNJ471XUP KES EEEFNJ471XUP
Micros
KES EEEFNJ471XUP KES EEEFNJ471XUP RSS 0.47 0.47 0.38 + VAT
Kod:
494185
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.17% (28.09.2025)
Poprzednia cena:
0.46
470uF 6.3V 20% (6.3 X 8mm) SMD 0.34 Ohm 280mA 2000h 105C Automotive AEC-Q200 T/R