KES EEVFK2A680Q KES EEVFK2A680Q
Micros
KES EEVFK2A680Q KES EEVFK2A680Q RSS 2.55 2.55 2.07 + VAT
Kod:
493976
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+38% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
1.85
68uF 100V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 500mA 5000h 105C Automotive T/R