TXO300-112-J
TME
TXO300-112-J RSS 461.94 461.94 375.56 + VAT
MPN:
TXO 300-112-J
Kod:
TXO300-112-J
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.24% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
456.29
Ilość [ x szt]: 5+ 10+
Zasilacz: impulsowy; otwarty; 300W; 90÷264VAC; OUT: 1; Uwyj: 12VDC