Łożysko kulkowe 2202EEG15 2-rzędowe wew: 15 mm zew: 35 mm OD 14 mm SNR
RS Components
RSS
175.82
142.94 + VAT
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- MPN:
- 2202EEG15
- Kod:
- Producent:
- SNR
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +3% (30.10.2025)