Zasilacz awaryjny UPS 5400W/6000VA On-Line + 12x akumulator 7Ah AVIZIO Power
SPEC KABLE
Kod:
101158
Producent:
AVIZIO
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.21% (14.12.2025)
Poprzednia cena:
Główne właściwości
Cechy
Zastosowania
Budowa zasilacza:
Panel przedni
* Włącznik / wyłącznik * Przycisk funkcyjny
Panel tylny
* 1 x Wejście na zaciski śrubowe (L/N+PE) * 1 x Wyjście na zaciski śrubowe (L/N+PE) * Port serwisowy RS232 oraz USB typ B (kabel w zestawie) * Wbudowany moduł EPO * Slot rozszerzeń na kartę SNMP2 x * Bezpiecznik (wejścia C32 i wyjścia C63) (CHINT NXB-63 / 230V ~50Hz 6000A) * 2 x Wentylator
Specyfikacja techniczna:
* Model: AP-PX6K * Moc: 5400W / 6000VA
WEJŚCIE
* Napięcie: HV: 208/220/230/240VAC * Zakres napięcia: HV: 90-300VAC ±5VAC * Częstotliwość: 50/60Hz * Zakres częstotliwości: 40-70Hz ±0.5Hz * Współczynnik mocy: > 0.99 * Zakres napięcia Bypassu wejściowego AC: HV: 115-285VAC ±1-3%; LV: 80-140VAC ±1-3%
BATERIA
* Napięcie nominalne: 144V * Typ i ilość: 12V / 7Ah x 12 * Czas podtrzymania: Obciążenie 50%: ≥ 8 minut; Obciążenie 100%: ≥ 3 minuty * Czas ładowania: 5 godzin do 90%