Z MTZ16-71918-116LF Z MTZ16-71918-116LF
Micros
Z MTZ16-71918-116LF Z MTZ16-71918-116LF RSS 3.33 3.33 2.71 + VAT
Kod:
319584
Producent:
FCI
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-21% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
4.20
wtyk; 16pin; raster: 2.54mm prosty do druku 3A, 16pin, 1500V, styki złocone, kolor szary, THT, z wyrzutnikiem seria Quickie