LQH32PH3R3NNCL
TME
LQH32PH3R3NNCL RSS 0.50 0.50 x 2000
MPN:
LQH32PH3R3NNCL
Minimalne zamówienie:
2 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.98% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.50
Ilość [ x szt]: 4000+ 6000+ 10000+ 14000+ 20000+ 50000+
Dławik: drutowy; SMD; 1210; 3,3uH; 800mA; R: 0,12Ω; ±30%; LQH; 180mm