WA V5.5MLA0805H WA V5.5MLA0805H
Micros
WA V5.5MLA0805H WA V5.5MLA0805H RSS 0.33 0.33 0.27 + VAT
Kod:
298277
Producent:
LITTELFUSE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
0.35
4VAC; 5,5VDC; 120A; 0.3J; 1200pF; SMD; 0805; temperatura pracy: -55°C~125°C