WA VG222038Y770 WA VG222038Y770
Micros
WA VG222038Y770 WA VG222038Y770 RSS 3.58 3.58 2.91 + VAT
Kod:
298268
Producent:
KYOCERA AVX
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+15% (18.04.2026)
Poprzednia cena:
3.10
Napięcie warystora: 77V; 30VAC; 38VDC; SMD; 2220; 12J; 4200pF; temperatura pracy: -55°C~125°C