GRM21BC80G476ME15K
TME
GRM21BC80G476ME15K RSS 0.25 0.25 x 10000
MPN:
GRM21BC80G476ME15K
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-2.54% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.26
Ilość [ x szt]: 20000+ 30000+ 40000+ 50000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 47uF; 4V; X6S; ±20%; SMD; 0805; 330mm