GRM033C80G473ME01J
TME
GRM033C80G473ME01J RSS 0.01 0.01 x 50000
MPN:
GRM033C80G473ME01J
Minimalne zamówienie:
50 000 szt.
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.77% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 47nF; 4V; X6S; ±20%; SMD; 0201; 330mm