GJM0225G2A4R3WB01L
TME
GJM0225G2A4R3WB01L RSS 0.09 0.09 x 40000
MPN:
GJM0225G2A4R3WB01L
Minimalne zamówienie:
40 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.03% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.09
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 4,3pF; 100V; X8G; ±0,05pF; SMD; 01005