GRM155R60G225ME15J
TME
GRM155R60G225ME15J RSS 0.01 0.01 x 50000
MPN:
GRM155R60G225ME15J
Minimalne zamówienie:
50 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.01% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 2,2uF; 4V; X5R; ±20%; SMD; 0402; 330mm