GRM155R61A106ME11J
TME
GRM155R61A106ME11J RSS 0.07 0.07 x 40000
MPN:
GRM155R61A106ME11J
Minimalne zamówienie:
40 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+11% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.06
Ilość [ x szt]: 80000+ 120000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 10uF; 10V; X5R; ±20%; SMD; 0402; 330mm