GJM0225G2A1R6CB01L
TME
GJM0225G2A1R6CB01L RSS 0.07 0.07 x 40000
MPN:
GJM0225G2A1R6CB01L
Minimalne zamówienie:
40 000 szt.
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.81% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.07
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 1,6pF; 100V; X8G; ±0,25pF; SMD; 01005