GRM21BR61C226ME44K
TME
GRM21BR61C226ME44K RSS 0.28 0.28 x 10000
MPN:
GRM21BR61C226ME44K
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.89% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.28
Ilość [ x szt]: 20000+
Kondensator: ceramiczny; MLCC; 22uF; 16V; X5R; ±20%; SMD; 0805; 330mm